Dlaczego warto mieć konto w bukmacherze STS?

Dlaczego warto mieć konto w bukmacherze STS?

Wolisz typować w firmach bukmacherskich online? W takim razie nie możesz przejść obojętnie obok tego podmiotu hazardowego. Dowiedz się, dlaczego warto się tam zarejestrować. Potem nie powinieneś żałować zaś tej decyzji ani przez jeden moment.

Hojne bonusy dla początkujących użytkowników

Nie da się ukryć, że STS to podmiot hazardowy działający bardzo profesjonalnie. Czym się to jednak objawia w codziennej praktyce? M.in. STS to legalna firma bukmacherska. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić te właśnie aspekty. Na pewno jednak dojdziesz do tych samych wniosków. W końcu np. na stronie internetowej STS są informacje odnoszące się do tego zagadnienia. Poza tym tej marki nie ma w rejestrze domen zakazanych itd. Możesz się tam swobodnie zarejestrować. A warto to zrobić, ponieważ dzięki temu zgarniesz np. hojne bonusy na start. Może oferta bez depozytu nie rzuca na kolana, ale masz okazję z niej skorzystać tylko… za wykonanie rejestracji i wpisanie właściwego kodu promocyjnego. Jeśli to zaś zrobisz, to otrzymasz 25 PLN. To nie wszystko. Potem masz okazję zdecydować się na dużo bardziej hojny bonus. Mianowicie chodzi o 100% do 1200 PLN. Jak zatem postanowisz wpłacić do STS 1200 PLN, to na Twoim koncie będzie… dokładnie dwa razy tyle pieniędzy. Nic dziwnego, że aktualna oferta STS dla nowych Klientów jest oceniana jako bardzo dobra. Jakie są z kolei warunki związane z obrotem? W przypadku obu tych promocji są one dokładnie takie same. Musisz zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy po minimalnych kursach 1,91. O czym jeszcze nie można zapominać? Na poczet obrotu są zaliczane tylko wygrane przez Ciebie kupony, co jest bardzo istotne.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Urozmaicona oferta do typowania

Jakie jeszcze zalety niewątpliwie posiada po swojej stronie ten bukmacher? Wydarzenia możesz typować nie tylko na stronie, ale także dzięki aplikacji mobilnej (do wyboru są też lokale stacjonarne, chociaż ta opcja cieszy się obecnie coraz mniejszym zainteresowaniem). STS zapewnia naprawdę wiele wariantów do obstawiania. Wszak bez żadnego problemu możesz postawić na rozmaite eventy sportowe. Na co konkretnie? Do Twojej dyspozycji są m.in. najbardziej popularne sporty. Takie, jak piłka nożna, siatkówka, skoki narciarskie, czy tenis ziemny itd. Nie ma jednak żadnego problemu, by wybrać mniej popularne dyscypliny. W ofercie STS są także m.in. wydarzenia rozrywkowe, sporty wirtualne, e-sport, eventy polityczne itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możliwość skorzystania z STS TV

Ten bukmacher internetowy nie narzeka na brak zainteresowania także ze względu na tę usługę. Nie wiesz, gdzie oglądać darmowe mecze online? Możesz to robić dzięki STS TV. Wystarczy tylko mieć konto w tym podmiocie hazardowym. Na skutek tego zapewnisz sobie dostęp do bezpłatnych transmisji z całego świata. Ostatnio można było oglądać np. mecze Pucharu Ligi Angielskiej. Generalnie są oferowane rozmaite dyscypliny (nie tylko piłka nożna). Jakość może nie jest najwyższa, ale nie ma na co narzekać. W końcu masz sposobność oglądać interesujące Cię wydarzenia bez wydawania nawet jednej złotówki ze swojego portfela.

5 / 5. Ocen: 1

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button