Fortuna i Betfan – najlepsze propozycje na 2022 rok

Fortuna i Betfan – najlepsze propozycje na 2022 rok

Chciałbyś przetestować to, czy rzeczywiście znasz się na sporcie? W takim razie niezbędne jest założenia konta w jednym z rekomendowanych podmiotów hazardowych. Coraz więcej osób decyduje się na Fortunę oraz Betfan. Z naszego tekstu dowiesz się, czy takie podejście jest zaś słuszne.

Oferta Fortuny jest bardzo hojna

W Fortunie możesz grać na wiele sposobów. Co konkretnie jest tutaj oferowane? Aktualnie nie brakuje osób, które chętnie obstawiają w punktach stacjonarnych. Fortuna (poza STS) ma zaś najwięcej lokali tego typu na terenie naszego kraju. Warto wiedzieć, że są one rozmieszczone na obszarze całej Polski. Nie tylko w większych miastach, ale także w nieco mniejszych miasteczkach. Chcesz obstawiać właśnie w takim miejscu? W takim razie należy sprawdzić aktualne godziny otwarcia punktów Fortuna. Możesz to zrobić np. na stronie tego bukmachera. Wystarczy tam wskazać województwo i wybrać konkretne miasto. Należy to zrobić, by po prostu nie okazało się, że dany punkt został już zamknięty itp. W jaki jeszcze sposób możesz obstawiać wydarzenia oferowane na co dzień przez Fortunę? Nie ma żadnego problemu, by skorzystać z internetu. Jeśli założysz konto, to zagwarantujesz sobie wiele hojnych promocji. M.in. jest to bonus bez depozytu. To tutaj nie wszystko. Możesz bowiem obstawiać dzięki aplikacji mobilnej. Pobranie, zainstalowanie, czy codzienne korzystanie są zaś w 100% darmowe.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Jaka jest obecnie główna promocja tego bukmachera? Fortuna zapewnia wiele atrakcji. Możesz zatem po zarejestrowaniu konta nie tylko liczyć na bonus bez depozytu. Aktualnie wynosi on zaś 20 PLN. Tak naprawdę najważniejsza promocja tego bukmachera to bowiem zakład bez ryzyka. Jak z niego skorzystać? Masz już konto? W takim razie czas na wykonanie premierowego depozytu. W tym celu możesz skorzystać z wielu metod. Jest to np. konto bankowe itp. Co jeszcze się tutaj liczy? Transakcje finansowe są bezpieczne, szybkie i bardzo tanie. A właśnie od kwoty pierwszego depozytu zależy to, ile finalnie otrzymasz od Fortuny. Maksymalny zakład bez ryzyka to obecnie (stan na 18 stycznia 2022 roku) 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto posiadać konto w Betfan?

W 2022 roku chcesz zarobić sporo pieniędzy na zakładach bukmacherskich? Nie będzie to możliwe bez wyboru odpowiednich podmiotów hazardowych. Wiesz już, że warto mieć konto w Fortunie. Kolejna godna zaufania firma bukmacherska to zaś Betfan. Czym cechuje się ten podmiot? Jest on legalny. Jeśli się tam zatem zarejestrujesz, to podejmiesz bardzo dobrą decyzję. Nieprzypadkowo opinie o Betfan są tak dobre. Warto podkreślić, że ten legalny podmiot hazardowy zapewnia wiele hojnych bonusów na start. Możesz bowiem uzyskać m.in. cashback. I to aż do poziomu 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane dla nowych Klientów? Chodzi tak samo o zakład bez ryzyka. Jego wartość to natomiast 70 PLN. Inny bonus to podwojenie kolejnego depozytu. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę, to uzyskasz 100% nawet do 1000 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button