Popularne zakłady długoterminowe w futbolu

Dużo osób chętnie obstawia zakłady typu krótkoterminowego. Chodzi tutaj np. o mecze, które odbędą się w trakcie najbliższego weekendu. Są też zawodnicy, którzy mają inną taktykę na inwestowanie własnych pieniędzy. Wybierają po prostu zakłady długoterminowe. Interesuje Cię to, jakie opcje tego typu są dostępne w piłce nożnej?

obstawianie piłki nożnej
Co obstawiać w zakładach bukmacherskich na futbol?

Kto będzie mistrzem kraju?

Gracze mogą m.in. obstawiać, kto będzie mistrzem konkretnego kraju. Takie zakłady długoterminowe są dostępne nie tylko przed rozpoczęciem sezonu. Wtedy tak naprawdę jest zaś największa niewiadoma. Czasami trudno określić, jak konkretne ekipy będą prezentowały się na przestrzeni całego sezonu. Porządne, legalne firmy hazardowe jak Noblebet czy LVbet udostępniają takie zakłady długoterminowe zazwyczaj jednak w trakcie całej ligowej kampanii.

Przeważnie przed rozpoczęciem każdej następnej kolejki można pokusić się o wytypowanie między nimi drużyny, która zajmie pierwsze miejsce na koniec sezonu. Im więcej rozegranych meczów, tym łatwiej jest o konstruktywne wnioski. Z drugiej strony to broń obosieczna. Jeśli np. faworyt zgodnie z planem wygrywa większość swoich spotkań, to jest chyba jasne, że kurs na zwycięstwo takiej drużyny będzie mniejszy niż na samym początku sezonu.

obstawianie w betclic polska
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus

Jakie są inne zakłady długoterminowe? Coraz częściej można też wytypować, kto będzie lepszy w parze h2h. Zazwyczaj bukmacherzy jak LVbet tak je zestawiają, aby drużyny miały podobny potencjał. W lidze hiszpańskiej np. takie pary dotyczą Realu Madryt oraz Barcelony, w Anglii Liverpoolu oraz Manchesteru City itp. Gracze chętnie obstawiają również zakłady długoterminowe związane z tym, która ekipa zajmie np. miejsce w TOP3 lub TOP4 (jest to szczególnie ważne choćby w przypadku Premier League – tam czwarta lokata daje bowiem szanse na to, aby w przyszłym sezonie grać w rozgrywkach Champions League).

Zakłady na Króla strzelców

Osoby, które chcą zainwestować na kilka tygodni lub nawet na kilka miesięcy swoje pieniądze mogą wytypować również to, kto w danej lidze zostanie najlepszym strzelcem. Szczególnie przed rozpoczęciem pierwszej kolejki niektóre kursy są naprawdę bardzo wysokie. Musisz jednak pamiętać, że ta opcja wiąże się z relatywnie sporym ryzykiem. Dlaczego? W końcu mogą występować rozmaite – niekorzystne z punktu widzenia typujących – okoliczności. Chodzi np. o urazy oraz kontuzje. Mogą one wykluczyć zawodnika na stosunkowo długi okres. Czasami też najlepsi gracze są oszczędzani w rozgrywkach ligowych, aby mieli więcej siły na mecze pucharowe… Typując zakłady długoterminowe tego typu należy zatem brać pod uwagę rozmaite czynniki.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button