Aplikacja mobilna Totalbet – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

Totalbet jest jednym z tych polskich bukmacherów, którzy na polskiej scenie zakładów wzajemnych dopiero stawiają swoje pierwsze kroki. Mimo to jednak warszawski operator nie ma kompleksów i otwarcie rywalizuje ze swoimi największymi i najbardziej doświadczonymi konkurentami. Robi to zarówno na polu oferty, jak i nowinek technologicznych, po które bardzo chętnie sięga. Mowa tutaj o innowacyjnych usługach dodatkowych, funkcjonalnościach jego serwisu głównego i prężnie rozwijanej przez niego aplikacji mobilnej. To na tej ostatniej zamierzamy się skupić w dzisiejszym artykule. Co takiego ona tak właściwie oferuje? W jaki sposób zacząć z niej korzystać i co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat jej samej oraz podstawowych jej funkcjonalności? To wszystko postaramy się wyjaśnić w tym wpisie.

totalbet aplikacja na androida
Aplikacja mobilna Totalbet – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

Aplikacja bukmacherska Totalbet a oferta operatora

W swojej aplikacji mobilnej bukmacher Totalbet prezentuje pełną ofertę na spotkania sportowe, znaną z jego głównego serwisu internetowego. W jej obrębie możemy obstawiać w formule przedmeczowej i „na żywo”, przy czym w tym drugim formacie często towarzyszyć nam mogą darmowe transmisje wybranych spotkań sportowych. Aplikacja mobilna nie zamyka się jednak na klasyczne dyscypliny sportu – w jej obrębie można sięgać po każdą z dwóch usług dodatkowych proponowanych przez bukmachera (Virtuals i Total Games), ale też przygotowywać kupony akumulacyjne, zbierające w sobie typy na kilka różnych zdarzeń spośród kilku meczów.

Aplikacja pozwala też sięgać po ofertę bonusową Totalbet. W jej obrębie możemy chociażby zrobić użytek z dawanego przez niego bonusu powitalnego, ale też skorzystać z bardziej okazjonalnych akcji promocyjnych. Bukmacher obiecuje, że w przyszłości wyposaży apkę w bonusy ekskluzywne dla jej użytkowników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przegląd najważniejszych funkcjonalności w aplikacji Totalbet

Aplikacja mobilna bukmachera Totalbet jest co prawda we wczesnej swojej fazie, ale już teraz oferuje użytkownikom dostęp do mnóstwa ciekawych funkcji, które przydadzą im się przy codziennym obstawianiu. Poniżej wypisujemy te zdecydowanie najchętniej promowane, ale i po prostu najbardziej przydatne.

Powiadomienia push

Dzięki powiadomieniom, które stanowią integralną część aplikacji mobilnej bukmachera Totalbet, będziemy zawsze na czasie ze spotkaniami, które obstawiamy. Powiadomienia te informują nas na bieżąco co do wyniku każdego z nich, ale też co do konkretnych zdarzeń w ich obrębie, które mogłyby nas interesować. Robią to w dokładnie taki sam sposób, jak chociażby aplikacja do SMS-ów, a zatem również wtedy, gdy mamy wygaszony telefon. Powiadomienia nie pozwolą nam też przegapić ofert promocyjnych – ich otrzymywanie możemy jednak wyłączyć, jeśli sobie ich nie życzymy.

sts pokergry karciane
Legalne gry karciane jak poker online z bonusem

Match tracker

Znany z serwisu głównego bukmachera match tracker został udoskonalony i przystosowany do działania w obrębie jego aplikacji mobilnej. Pozwala on nam oglądać wizualizacje spotkań rozgrywanych na żywo, by być na bieżąco z tym, co dzieje się na boisku bez potrzeby uruchamiania ich transmisji. Mecze są odwzorowywane w przyjemny dla oka sposób i są aktualizowane na bieżąco, w bardzo zadowalającym i ułatwiającym obstawianie tempie.

Statystyki

Podobnie jak inni najlepsi bukmacherzy online, aplikacja mobilna bukmachera Totalbet została wyposażona w bardzo rozbudowany moduł statystyk, który pod względem interfejsu został przystosowany zarówno do najmniejszych, jak i nieco większych ekranów przenośnych. Statystyki są tutaj nie tylko dobrze uporządkowane, ale też łatwo dostępne – towarzyszą każdemu spotkaniu, w obrębie którego możemy realizować własne typy bukmacherskie. Statystyki biorą pod uwagę wszystko, co może mieć dla nas znaczenie, w tym między innymi:

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz
  • składy obu drużyn, dzięki którym nie będziemy musieli ich szukać po portalach informacyjnych;
  • historię spotkań zespołów, pozwalającą ocenić ich passę;
  • tabelę ligi / rozgrywek wraz z zaznaczeniem pozycji obu biorących udział w pojedynku zespołów;
  • dokładnie dane statystyczne dotyczące zarówno drużyn, jak i poszczególnych zawodników wchodzących w ich skład.

Instalacja i użytkowanie aplikacji mobilnej Totalbet

Jako że aplikacja mobilna bukmachera Totalbet aktualnie jest dostępna wyłącznie na urządzeniach z systemem Android na pokładzie, wymaga od nas podjęcia się nieszablonowych działań celem zainstalowania jej (nie może trafić do oficjalnego sklepu Google Play z uwagi na jego regulamin). Aby móc to zrobić najpierw musimy zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Zrobimy to w obrębie ustawień, najczęściej z poziomu zakładki „Bezpieczeństwo”. Następnie powinniśmy pobrać plik instalacyjny (rozszerzenie .apk) z oficjalnej strony internetowej bukmachera Totalbet. To jego wykorzystamy do instalacji (najprościej będzie nam wybrać go z panelu powiadomień).

Samo korzystanie z aplikacji jest banalnie proste. Aby obstawiać, musimy dokonać pierwszej wpłaty, co zajmuje tutaj zaledwie kilkanaście sekund. Następnie konieczne jest znalezienie spotkania, które nas interesuje – możemy przy tym posłużyć się wyszukiwarką. Cały proces zakończymy wybraniem opcji bukmacherskiej i ustaleniem stawki. Wszystko to zrobimy oczywiście w środowisku aplikacji, bez konieczności odwiedzania głównego serwisu bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Ile trzeba płacić za korzystanie z aplikacji bukmachera Totalbet?

Pobranie i użytkowanie aplikacji Totalbet – podobnie, jak rejestracja u tego bukmachera – jest w pełni bezpłatne. Środków potrzebujemy tutaj wyłącznie na obstawianie (przeglądanie oferty jest oczywiście w pełni darmowe)..

Dlaczego aplikacji Totalbet nie można znaleźć w sklepie Google Play?

Wszystko ze względu na politykę amerykańskiego giganta, bezwzględnie zakazującą publikowania u niego aplikacji w jakikolwiek sposób powiązanych z hazardem. Otwarta architektura systemu Android pozwala jednak na użycie sposobu na zainstalowanie takowej. Aplikacje bukmacherów na Androida dostępne są wyłącznie do pobrania z oficjalnych stron legalnych podmiotów.

Czego wymaga od nas aplikacja Totalbet?

Aby móc korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera Totalbet musimy ją zainstalować, ale nie tylko. Podobnie, jak w serwisie głównym, musimy mieć ukończone 18 lat, ale też posiadać własne konto u tego operatora (założymy je również przez apkę).

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button