Typy bukmacherskie na mundial w Katarze

Typy bukmacherskie na mundial w Katarze

Już nie możesz doczekać się startu tej imprezy czterolecia? Wszystko rozpocznie się 20 listopada 2022 roku. Wtedy odbędzie się bowiem mecz otwarcia. W niedzielę Katar zagra z Ekwadorem. Szukasz typów bukmacherskich na to spotkanie? Kto ma tutaj większe szanse? Jak zaś przedstawiają się typy bukmacherskie na inne wydarzenia? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego poniższego poradnika.

Jakie są typy bukmacherskie na mecz otwarcia?

Nadszedł ostatni tydzień przed Mistrzostwami Świata. Wszystko rozpocznie się 20 listopada 2022 roku. Co ciekawe, pierwsza data była inna. W meczu otwarcia mieli zagrać Senegalczycy i Holendrzy (21 listopada 2022 roku). Później jednak nastąpiły pewne zmiany na tej płaszczyźnie. I bardzo dobrze, bo to tradycja, że gospodarz gra w spotkaniu otwarcia. Kto tutaj wygra? A może mecz zakończy się remisem? Aby się tego dowiedzieć, warto wejść na popularny blog dla typerów. W sieci nie brakuje takich właśnie stron. Są one prowadzone przez ekspertów, którzy znają się zarówno na sporcie, jak i na zakładach bukmacherskich. Co ważne, oferowane typy są bardzo pieczołowicie analizowane. Kto ma tutaj większe szanse? Wydaje się, że „na papierze” są to Ekwadorczycy. To jednak Katarczykom mogą pomagać „ściany”. Nie jest wykluczone, że sędziowie będą bardziej sprzyjać gospodarzom. A wtedy ich skromne zwycięstwo jest możliwe. Jeśli chodzi o liczbę goli, to należy raczej spodziewać się niskich wyników. To pierwszy mecz i tutaj żadna ze stron nie będzie chciała przede wszystkim przegrać.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czy Polska wyjdzie z grupy?

Wiele osób zastanawia się, czy tegoroczne Mistrzostwa Świata w końcu będą udane dla Polaków. Biało-czerwoni nie wyszli z grupy na imprezie tej rangi od 1986 roku! Czekamy zatem ponad 36 lat na awans chociaż do drugiej rundy! Czy teraz ta fatalna seria zostanie przerwana? Często odwiedzana jest strona meczyki.net.pl, aby dowiedzieć się nieco więcej. Masz tam nie tylko opisy firm hazardowych. Nie ma żadnego problemu, aby poczytać także artykuły na temat mundialu w Katarze, który zbliża się wielkimi krokami. Większość ekspertów (ponieważ zdania są tutaj oczywiście podzielone) uważa, że Polacy (mimo wszystko) wyjdą z grupy. Oczywiście, Argentyna najprawdopodobniej zajmie pierwsze miejsce, a Arabia Saudyjska będzie na czwartej lokacie. Wszystko wskazuje na to, że Polska powalczy o drugie miejsce z Meksykiem. Obie te kadry narodowe mają swoje kłopoty. To jednak w naszych szeregach są lepsi zawodnicy. Meksyk pewnie nam zaś zazdrości takich graczy, jak Robert Lewandowski, czy Piotr Zieliński. Uważamy, że nie będzie łatwo, ale finalnie powinno udać się wyjść z grupy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Kto wygra Mistrzostwa Świata w Katarze?

Na ten moment największe szanse mają Brazylijczycy. Zawodnicy Tite nie przegrali żadnego meczu na arenie międzynarodowej od 16. miesięcy. Zawodnicy kadry Canarinhos są w rewelacyjnej formie, a w składzie aż roi się od gwiazd. Wielu ekspertom wydaje się, że to reprezentanci Canarinhos okażą się najlepsi na MŚ – po raz pierwszy od 2002 roku.

5 / 5. Ocen: 1

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button