Rywalizacja o tytuł najlepszego bukmachera – kto powinien wygrać?

Naturalnie na szczycie może być tylko jeden bukmacher – dlatego też wielu bukmacherów walczy o tytuł najlepszego. Oczywiście na podium znajduje się zazwyczaj kilku bukmacherów, dlatego też dziś przedstawimy ci, którzy bukmacherzy według nas zasługują na tytuł najlepszych bukmacherów!

najlepsi bukmacherzy w polsce

Bukmacher Fortuna – jeden z najlepszych

W wielu rankingach legalnych firm bukmacherskich w Polsce Fortuna zdobyła silną pozycję. Ten bukmacher zasługuje na miejsce numer jeden dzięki oferowaniu niezłych kursów zakładów na najważniejsze wydarzenia sportowe oraz na zakłady przedmeczowe. Na uwagę zasługuje także Fortuna TV, która daje ci dostęp do pełnych transmisji wydarzeń sportowych na całym świecie z najważniejszych lig.

Jedną z mocnych stron legalnej firmy bukmacherskiej Fortuna jest to, że oferuje szeroką gamę bonusów dla nowicjuszy i zwykłych graczy – niewielu bukmacherów proponuje swoim typerom tak wiele promocji, tak naprawdę tylko pzbuk kod bonusowy z wszystkich bonusów bukmacherskich zbliża się do tego, co oferuje Fortuna.

Bonus startowy przygotowany przez Fortunę, składa się z trzech części: podwojenie pierwszego depozytu (do 1000 zł), zakłady bez ryzyka za 120 zł i darmowy zakład za max 20 zł. Naturalnie to nie wszystko co oferuje Fortuna, ponieważ jest jeszcze strefa VIP i promocje typu ,,happy hours” z atrakcyjnymi bonusami, dzięki czemu możesz grać u Fortuna bez podatku!

Jeden z najmłodszych bukmacherów na rynku – Betfan

Wielu graczy ceni sobie Betfan za wysokie kursy, za to że w jego ofercie znajduje się nie tylko sport, ale także kultura i polityka. Ponadto analizy i statystyki mogą być wykonywane na serwisie internetowym Betfan, nie mówiąc już o specjalnej aplikacji mobilnej od Betfan, z której możesz skorzystać poprzez telefon komórkowy lub tablet wyposażony w system iOS lub Android. Gracze, którzy regularnie obstawiają u tego bukmachera, doceniają jego ofertę, głównie dlatego, że już na początku można otrzymać kilka bonusów na start, z których największy wynosi 3100 zł. Z reszty bukmacherów tylko etoto kod bonusowy może poszczycić się porównywalną ofertą do Betfan. Ta oryginalna promocja rejestracyjna obejmuje nagrody za pierwsze trzy depozyty oraz bezpieczny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł!

Wysoka pozycja Betfan wśród rankingów bukmacherskich wynika również z szerokiej dostępności zakładów rozrywkowych, w których można znaleźć różne rodzaje sportu, muzyki, polityki czy życia gwiazd, takich jak Robert Lewandowski. Sporą zaletą tego bukmachera jest to, że oferuje swoim klientom zakłady na coraz popularniejsze w Polsce e-sporty i sporty wirtualne.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button