Jak zarabiać pieniądze w zakładach bukmacherskich Betclic?

Betclic to marka sama w sobie. Tego bukmachera znają wszyscy doświadczeni gracze, którzy obstawiają mecze w internecie. Kilka lat temu było o nim naprawdę bardzo głośno. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jakimi umiejętnościami trzeba wykazywać się, aby móc zarabiać na zakładach bukmacherskich oraz opisujemy najistotniejsze elementy oferty bukmachera Betclic.

betclic polska bonus za darmo
Betclic Polska – jak obstawiać zakłady żeby wygrywać pieniądze?

Chcę zarabiać na obstawianiu zakładów bukmacherskich – co mam zrobić?

Każdy, kto chce zarabiać na zakładach bukmacherskich, musi posiadać przynajmniej jedną, ważną umiejętność. Chodzi tutaj o tym, aby doskonale orientować się w jednej ze swoich ulubionych dyscyplin sportowych bądź w rozrywce lub polityce. Jeśli doskonale orientujemy się w nazwiskach najpopularniejszych piłkarzy oraz znamy ich mocne i słabe strony, to jest to bardzo dobry znak. Jeszcze lepiej, jeśli potrafimy bezbłędnie typować wyniki poszczególnych meczów. Osoba, która potrafi poprawnie wytypować wyniki rozmaitych rozgrywek sportowych, z całą pewnością powinna spróbować swoich sił i rozpocząć zarabianie na obstawianiu zakładów bukmacherskich. To świetna rozrywka, która jest niezwykle emocjonująca. Zasady obstawiania są banalnie proste, dlatego na pewno poradzie sobie z tym każdy początkujący zawodnik. 

Każdy początkujący gracz zastanawia się jednak nad tym, jak w prawidłowy sposób wybrać firmę bukmacherską. Warto wiedzieć, że w chwili obecnej w Polsce powstaje coraz większa liczba firm bukmacherskich. Jak w takim gąszczu rozmaitych ofert wybrać taką, która naprawdę będzie godna naszego zainteresowania? Podstawową kwestią, na którą za każdym razem należy zwracać uwagę, jest to, czy dany bukmacher jest firmą działającą w sposób legalny, czy też nie. Warto wiedzieć, że każdy, kto korzysta z usług nielegalnych firm bukmacherskich, może narazić się na bardzo wiele przykrych konsekwencji prawnych. 

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo 2020
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Jak sprawdzić, czy bukmacher jest legalny?

Jak zatem sprawdzić, czy dana firma bukmacherska jest legalna? Wbrew pozorom jest to naprawdę bardzo proste. Każdy legalny bukmacher musi posiadać specjalny certyfikat (zezwolenie) od Ministerstwa Finansów. Poświadcza on, iż dany bukmacher działa zgodnie z przepisami polskiego prawa. Informację o takim certyfikacie zamieszczają wszyscy legalni bukmacherzy na swoich stronach internetowych. Zatem jeśli takiej informacji nie ma na stronie, wówczas mamy pewność, iż dany bukmacher jest nielegalny.

Betclic Polska – czy to legalny bukmacher, czy nie?

Betclic kilka lat temu cieszył się naprawdę ogromną popularnością. Wszystko zmieniło się po znowelizowaniu ustawy antyhazardowej. Spowodowała ona, że firma zdecydowała się na opuszczenie polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Na szczęście, dla wszystkich fanów tego bukmachera mamy bardzo dobrą wiadomość: Betclic znowu działa w Polsce! A dodatkowo, wszystkie swoje usługi świadczy w sposób zgodny z przepisami polskiego prawa. Betclic Polska otrzymał zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich 26 września 2018 roku. Swoją stroną internetową z ofertą dla polskich graczy uruchomił jednak dopiero w lipcu 2019 roku. 

Marka Betclic od zawsze należała do bardzo silnego konsorcjum. Dzięki temu Betclic może proponować swoim klientom oferty na bardzo przyzwoitych warunkach. Poniżej dokładnie opisujemy, na jakie propozycje aktualnie mogą liczyć wszyscy zawodnicy bukmachera Betclic. Niejeden doświadczony gracz może być zaskoczony, że oferta Betclic jest aż tak atrakcyjna!

obstawianie w betclic polska
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus

Jak obstawiać w Betclic – oferta firmy bukmacherskiej

Oferta firmy bukmacherskiej Betclic nie została jeszcze w pełni dopracowana. Cały czas mają miejsce działania, których celem jest dopracowanie jej w każdym calu. Wyróżniającym się elementem wszystkich propozycji Betclic jest oferta zakładów. Dostępnych dyscyplin w Betclic jest aż 40, co w porównaniu z innymi istniejącymi firmami bukmacherskimi jak Betfan jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Znajdziemy tutaj mało spotykane dyscypliny takie jak biathlon, żeglarstwo czy petanque. Ponadto, są tu również wszystkie najważniejsze ligi koszykówki oraz piłki nożnej. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Czy w Betclic są zakłady na e-sport?

Zakłady na e-sport cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Wielu ekspertów zwraca uwagę, iż e-sport to prawdziwa przyszłość zakładów bukmacherskich. Betclic doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W jego ofercie znajdziemy gry takie jak CS GO, League of Legends czy Starcraft 2. Liczba tytułów do obstawiania stale rośnie, dzięki czemu Betclic opinie wśród klientów ma znakomite i dlatego znajduje się na liście najlepszych bukmacherów w Polsce. Cenią oni sobie fakt, iż bukmacher Betclic nieustannie podejmuje szereg działań mających na celu uatrakcyjnienie swojej oferty dla zawodników.

Czy w Betclic są bonusy powitalne?

Czy w Betclic są bonusy powitalne dla nowo zarejestrowanych użytkowników tego bukmachera? Oczywiście, że tak! Każdy nowo zarejestrowany gracz tej firmy bukmacherskiej otrzymuje bonus cashback do 550 złotych. Polega ona na tym, że możemy wysłać zakład bez ryzyka do 550 złotych. Jeśli nam się nie uda, nic nie stracimy. Wszystkie postawione przez nas środki trafią z powrotem na nasze konto użytkownika w Betclic.

Warunek jest jeden, żeby otrzymać bonus cashback należy podczas rejestracji na www.Betclic.pl wpisać kod promocyjny „KOD550„, inaczej trzymamy tylko 500 PLN zamiast 550 PLN bez ryzyka.

5 / 5. Ocen: 11

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button