Czego unikać podczas grania na zakładach – poradnik

Zakłady bukmacherskie są bardzo ekscytującą dyscypliną. Można na niej wiele wygrać, ale także wiele przegrać. Przegrane niestety biorą się z błędów jakie popełniamy, ale jakie są to błędy? O nich już dziś!

Czego unikać podczas grania na zakładach – poradnik

Korzystanie na starcie z zakładów AKO

Nowych typerów bardzo często kusi możliwość szybkiego i dużego zarobku, jak doskonale wiemy jest to możliwe, ale szansę na to są praktycznie zerowe. Mowa tutaj o zakładach akumulowanych. Polegają na tym, że na jednym zakładzie obstawiasz kilka mniejszych zakładów co powoduje, że możliwość wygranej jest bardzo niewielkie, ponieważ przykładowo obstawiając dziesięć meczów naraz musisz trafić w każdy swój typ idealnie tak jak zatwierdziłeś u bukmachera, a żeby przewidzieć wynik dziesięciu meczów musiałbyś mieć niesamowite szczęście do tego. Sport jest dyscypliną nieprzewidywalną co już udowadniał nam nie jednokrotnie. Więc jeśli chcesz wygrywać u bukmachera zalecane są do tego zakłady pojedyncze, które może nie dają kokosów, ale możliwość wygrania jest w porównaniu do zakładów AKO ogromne.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Nie przygotowanie się do zakładów

To kolejny błąd który popełniają gracze. Chcąc nie chcąc jest to bardzo ważne podczas obstawiania zakładów bukmacherskich, ponieważ bez tego możemy jedynie się pobawić zakładami bukmacherskimi i posiadać statystykę z przewagą przegranych. Analiza bukmacherska jest nieodłącznym elementem typowania jeśli chcemy wygrywać, podnosi nam to znacznie szansę na wygraną. Każdy doświadczony typer doskonale wie, że bez odpowiedniego przygotowania lepiej nie podchodzić do zakładania się z bukmacherem. Ona pozwala im być w miejscu gdzie aktualnie się znajdują. Także warto sobie o niej nie zapominać podczas obstawiania u bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Omijanie czytania regulaminów

Regulaminy są bardzo ważne, a zwłaszcza gdy gramy u bukmachera. Drobne kruczki, wszystkie punkty itp. są bardzo istotne w dalszej grze. Przykładowo jeśli nie czytamy zasad bonusów bukmacherskich to nie będziemy wiedzieć w jaki sposób obrócić ten bonus, a jest to dosyć istotne. Niektóre bonusy bukmacherskie są podsyłane graczom jako podpuchy, oczywiście wszystko na jego temat jest opisane w regulaminach. Na przykład jest tak, że aby dany bonus bukmacherski dostać należy obrócić go sześciokrotnie co może skończyć się utratą całego twojego depozytu, lub aby wypłacić dany bonus musisz sześciokrotnie obstawić zakład bukmacherski co też wiąże się z utratą całego depozytu. Dlatego bardzo ważne jest aby doczytać warunki panujące na dane bonusy, gdyż z niektórych najzwyczajniej nie opłaca się korzystać.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button