Jak zdarzenia losowe mogą wpłynąć na twoje zakłady?

Losowość jest zazwyczaj czynnikiem, którego wielu graczy nie pojmuje. Nie ma się co dziwić, ponieważ trudno jest zrozumieć, coś, co zrujnowało wszystkie nasze plany na wygraną w jednej chwili. Jak więc losowość w sporcie wpływa na Twoje zakłady?

Jak zdarzenia losowe mogą wpłynąć na twoje zakłady?

Nigdy nie wiesz, kiedy coś losowego się wydarzy

Stawiając zakłady sportowe, często o tym zapominamy, że kontrolowanie tego, co obserwujemy, jest tylko jednym z wielu błędów poznawczych, jakie możemy popełnić. Oczywiście każdy słyszał, że przynajmniej jedna osoba zdobywa bogactwo, z racji tego, że stało się coś nieprzewidzianego, ale z drugiej strony warto jest pomyśleć o tym, że nie powinniśmy liczyć za bardzo na nasze szczęście, ponieważ szansa na to, że takie coś wydarzy się w naszym wypadku jest jak jeden do miliona.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Zbyt wiele nieprawdziwych informacji

Być może zauważyłeś, że gdy pojawiają się popularne rozgrywki, nagle pojawia się zbyt wiele informacji, więc trudno jest odróżnić prawdziwe informacje od całkowicie niepotrzebnych. Nazywa się to również nadmiarem informacji w literaturze fachowej. Zjawisko to może również wystąpić w przypadku wielu popularnych zakładów. Szumem informacyjnym mogą być wszelkie możliwe doniesienia medialne i komentarze ekspertów i analityków. Prognozy przedmeczowe mogą być mylące, więc po zebraniu wszystkich informacji znamy prawie wszystkie informacje, ale z drugiej strony trudno jest nam ułożyć logiczną całość.

Dzieje się tak, ponieważ za każdym razem podawane są różne argumenty, przez co prawda zaczyna się po prostu zniekształcać, bądź niektórzy ludzie celowo wprowadzają innych w błąd – w końcu im dalej od potencjalnego źródła informacji, tym bardziej niestworzone rzeczy ludzie opowiadają.

Dlatego warto jest stosować sprawdzone źródła informacji, na przykład poprzez fora bukmacherskie. Pamiętaj jednak, że opinie graczy na forach bukmacherskich są cenne, ale zawsze powinieneś dokładnie sprawdzić je, zanim wykorzystasz je w swojej analizie bukmacherskiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

,,Owczy pęd” ludzi

Co ma piernik do wiatraka? Otóż ma i to dużo, ponieważ przytaczając sytuację sprzed roku z papierem toaletowym, możemy stwierdzić, że niektóre osoby nawet nie wiedzą, dlaczego coś robią. Dzieje się tak, ponieważ ingerencja w informacje może łatwo zniekształcić osobiste opinie. Opinie ekspertów mogą mieć wielką wartość, ale w porównaniu z dużą liczbą innych niezależnych opinii, z różnych punktów widzenia, opinie ekspertów nawet mogą zniknąć w tłumie.

U bukmacherów jest podobnie, ponieważ wiele osób stawia zakłady na podstawie spadków kursów, mając nadzieję, że inni nie będą wiedzieć, co się stało. Nie różni się to zbytnio od kupowania akcji na dużą skalę. Cena tego ostatniego zależy całkowicie od popytu i nie znajduje odzwierciedlenia w sytuacji pojedynczej firmy. Dlatego też obstawiając u legalnego bukmachera, możesz złapać się na tym, że po twojej analizie, nagle zakład z dobrym kursem staje się nieopłacalny, dlatego też szybka i dokładna analiza jest kluczowa przy wygrywaniu zakładów u buka.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button