Ciekawe alternatywy do obstawiania zakładów sportowych

Każdy doświadczony gracz zakładów bukmacherskich ma taki moment w swojej ,,karierze”, że obstawianie jednych i tych samych sportów non-stop go po prostu nudzi. Dlatego też dziś przedstawimy ci ciekawe alternatywy do tego, abyś mógł obstawiać i znowu ekscytować się zakładami bukmacherskimi!

Ciekawe alternatywy do obstawiania zakładów sportowych

Obstawianie zakładów na e-sport

Mimo pandemii, w większości przypadków nadal możesz obstawiać zakłady na e-sport bez problemów. Pamiętaj jednak o tym, że gdy prowadzone są zakłady e-sportowe, podobnie jak w tradycyjnych sportach, musisz wybrać drużynę, lub gracza, który według ciebie wygra dane spotkanie.

Przewidywanie zakładów na e-sporty jest bardzo czasochłonne, ponieważ e-sport nie ma prawie nic wspólnego ze zwykłymi sportami, a aby obstawiać zakłady na e-sport, potrzebna jest inna metoda analizy zakładów. Zanim jednak zaczniemy cokolwiek pisać, pamiętaj, aby wybrać odpowiedniego, polskiego bukmachera, w przeciwnym razie twój zakład może po prostu przepaść. Wracając do tematu głównego – pierwszym krokiem, który musimy wykonać, jest wybranie gry, na którą chcemy postawić, czy jest to mecz turniejowy, czy pojedynek (1vs1) – dopiero wtedy możemy zacząć analizę, a następnie obstawiać. Typowanie zakładów na e-sport jest mimo wszystko bardzo ekscytujące – i często nieco bardziej nieprzewidywalne, niż większość osób myśli.

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo 2020
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Zakłady specjalne

Ze względu na nietypowe zdarzenia – jak sama nazwa wskazuje te zakłady rzadko się pojawiają, ale za każdym razem oferowane są na dość niecodzienne wydarzenia. Przykładem może być zakład na ostatnią kampanię prezydencką Polski – czy też USA. Zostańmy tu na chwilę i powiedzmy sobie, jak czasami bukmacherzy mylą się. Zaledwie cztery lata temu zwycięstwo Trumpa było bardzo bolesną lekcją dla bukmacherów. Jednocześnie jest to lekcja dla graczy, aby nie zawsze podążali za ideami większości społeczeństwa, ponieważ czasami sytuacja może się zmienić – tak jak ostatnie wydarzenia w Waszyngtonie, ale o tym nie będziemy jeszcze rozmawiać.

Zacznij typować zakłady na niszowe sporty

Zawsze możesz też ograniczyć się do samego typowania niszowych sportów. W końcu w ten sposób możesz zdobyć dodatkowe doświadczenie. Aby postawić zakład, wystarczy zaznajomić się z obstawianiem i „zapisać” wyniki prognozy na kartce papieru lub nawet zachować je w pamięci. Nie uzyskasz z tego żadnego zysku, ale przynajmniej z biegiem czasu zrozumiesz, które zakłady warto obstawiać, a które najlepiej odrzucać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie

Równie dobrze możesz zrobić sobie jakieś odstępstwa od obstawiania – na przykład możesz zacząć udzielać się na forach bukmacherskich. Jest to dobry sposób na znalezienie ciekawych kontaktów, oraz ewentualnego znalezienia błędów w swoim stylu obstawiania zakładów bukmacherskich. Naturalnie trzeba uważać na osoby, które kreują się na swoistych ,,guru” obstawiania zakładów – ponieważ może i wygrywają od czasu do czasu z bukmacherem, ale to wcale nie czyni z nich ekspertów w danej kategorii.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button