TOP 5 najlepszych bukmacherów online w Polsce

W dzisiejszym rankingu przyjrzymy się bliżej pięciu polskim bukmacherom. Czterech z nich istnieje na polskim rynku już od dawna, ciesząc się ogromną popularnością wśród typerów, jeden natomiast to zupełnie nowa spółka, która po chwilowej nieobecności zdecydowała się wrócić na polski rynek. TOP 5 najlepszych bukmacherów Polsce, który zwycięży?

ranking najlepszych w polsce bukmacherów
Jaki bukmacher online jest najlepszy w Polsce? TOP 5 buków online

Pojedynek bukmacherów – TOP 5 najlepszych zakładów online

W tym rankingu najlepszych zakładów online przyjrzymy się pięciu legalnym bukmacherom. Są to odpowiednio:

  • Fortuna
  • LVBet
  • STS
  • Etoto
  • Betclic

Wybór najlepszej spółki nie jest prosty, gdyż każdy bukmacher ma swoje plusy i minusy. Warto zdać sobie też sprawę, że priorytety ustalone w tym rankingu nie będą takie same dla każdego użytkownika. Z tego powodu ranking należy traktować tylko orientacyjnie i samemu ustalić sobie konkretne priorytety.

Dzisiaj przyjrzymy się kilku istotnym właściwościom każdego bukmachera. Są to, w kolejności od najważniejszej, do najmniej istotnej:

  • Kursy bukmacherskie – Najbardziej istotny element oceny. Od kursów zależą nasze wygrane, więc im są lepsze tym mamy większe szanse na ostateczny sukces. W celu oceny tego kryterium przeglądnięte zostało ponad 100 różnych zakładów z wielu dyscyplin sportowych. Warto nadmienić, że nie przyglądaliśmy się całości rynku, dlatego też maksimum punktów przyznaliśmy bukmacherowi z najlepszymi kursami.
  • Oferta bukmachera – W ramach tej kategorii brano pod uwagę dostępność rynków w najbardziej popularnych dyscyplinach sportowych, ofertę live bukmachera, a także dostępność mniej popularnych sportów i zakładów na wydarzenia kulturalne i polityczne.
  • Strona bukmachera – Ocenie podlegały: czytelność i łatwość obsługi strony internetowej, dostępność poradników, statystyk, transmisji sportowych i wszystkie inne aspekty, które mają wpływ na komfort korzystania ze strony internetowej bukmachera. 
  • Promocje bukmachera – Najmniejszy wpływ na ocenę miały promocje bukmacherskie. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu graczy jest to bardzo istotne, ale należy wziąć pod uwagę fakt, iż z promocji powitalnych skorzystamy tylko raz w życiu, a te dostępne dla stałych graczy nie pozwalają zdobyć dużych ilości pieniędzy, a w dodatku często obwarowane są dużymi obostrzeniami. Niemniej jednak promocje to w dalszym ciągu bardzo istotny punkt oceny dlatego zdecydowaliśmy się umieścić je w rankingu.
polski bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan oferuje graczom darmowy zakład bez ryzyka 100 PLN

Miejsce 1 – Fortuna

Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów. Od wielu lat jest to pierwszy wybór wielu początkujących typerów. Wysoka jakość usług, bardzo atrakcyjne kursy oraz znakomite bonusy sprawiają, że Fortuna trafia na pierwsze miejsce w naszym rankingu.

Kursy bukmacherskie – 15/15

Kursy bukmacherskie to jeden z najmocniejszych punktów w Fortunie. Jest to zupełna czołówka na polskim rynku, a pozostali bukmacherzy w rankingu nawet nie dorastają jej do pięt. Marża w Fortunie to około 3,5-4%, co daje jej obecnie drugie miejsce wśród wszystkich bukmacherów na polskim rynku.

Oferta bukmachera – 11/13

Fortuna posiada naprawdę znakomitą ofertę. Znajdziemy tu zarówno najbardziej popularne dyscypliny sportowe, jak i te, o których nikt nie słyszał. Jedynym minusem jest dość biedna oferta na e-sport, dlatego nie możemy przyznać maksymalnej liczby punktów. 

Strona bukmachera 10 /12

Strona bukmachera Fortuna jest ładna i czytelna. Niestety nie wszystkie funkcje są ładnie opisane, a w dodatku możemy na niej znaleźć wiele zdezaktualizowanych elementów. Samo obstawianie jest proste i przyjemne, dlatego też nie ujmujemy za to zbyt wielu punktów.

Promocje bukmachera – 10/10 

Promocje w Fortunie to prawdziwy majstersztyk. Otrzymujemy tutaj podwojenie pierwszej wpłaty do 1000 złotych, freebet o wartości 20 złotych, a także bezpieczny zakład do kwoty 100 złotych. Żaden z ocenianych bukmacherów nie oferuje nam takich fajnych promocji z prostymi warunkami obrotu.

Łączna ocena 46 /50

Fortuna to zdecydowany zwycięzca naszego rankingu. Jeśli jeszcze ktoś nie ma tam konta, a jest zainteresowany bukmacherką, powinien jak najszybciej to naprawić.

Aktualna oferta bonusów dostępna na www.efortuna.pl

bukmacher betclic polska bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom bonus cashback

Miejsce 2 – Betclic

Betclic to bukmacher, który wystartował zaledwie miesiąc temu. Jakość oferowanych usług jest jednak tak wysoka, że zdecydowaliśmy się umieścić go w rankingu i to na bardzo wysokiej pozycji.

Kursy bukmacherskie – 14/15

Pod względem kursów bukmacherskich Betclic niewiele ustępuje Fortunie. Jest jednak nieco gorzej, dlatego też musimy przyznać nieco gorszą ocenę.

Oferta bukmachera – 11/13

Betclic dopiero startuje i zaczyna rozbudowywać swoją ofertę. Na razie jest bardzo dobrze, choć trzeba przyznać, że jest jeszcze wiele do nadrobienia. 

Strona bukmachera – 11/12

Strona bukmachera Betclic jest bardzo atrakcyjna i zawiera mnóstwo funkcji. Jako iż Betclic dopiero wystartował, wszystko jest aktualne i świetnie funkcjonuje. Można się tylko przyczepić do tego, że momentami moduł obstawiania na żywo potrafi się lekko zaciąć. 

Promocje bukmachera – 8/10 

Każdy nowy gracz otrzymuje od bukmachera Betclic bonus w postaci bezpiecznego zakład do kwoty 500 złotych. W teorii promocja ta brzmi znakomicie, ale gdy doczytamy, że otrzymany zwrot stawki podlega czterokrotnemu obrotowi, zanim będzie można go wypłacić, cały entuzjazm opada.

Łączna ocena – 44/50

Aktualna oferta bonusów dostępna na www.betclic.pl

Miejsce 3 – LVBet

LVBet rozpoczął świadczenie usług w 2017 roku. Na początku było świetnie, ale teraz spółka spoczęła już nieco na laurach. Niemniej jednak dalej jest dobrze. 

Kursy bukmacherskie – 10/15

Nie da się ukryć, że kursy bukmacherskie w LVBet nie są zbyt dobre. Marża to ponad 5% dlatego też lepiej skorzystać z usług konkurencji.

Oferta bukmachera – 12/13

LVBet posiada najlepszą ofertę z wszystkich ocenianych bukmacherów. W tej kategorii możemy przyznać niemal najwyższą ilość punktów. 

Strona bukmachera – 12/12

Strona LVBet może być przykładem dla innych bukmacherów. Wszystko działa szybko i sprawnie, a w dodatku witryna jest bardzo atrakcyjna

Promocje bukmachera – 8/10 

Każdy nowy gracz może otrzymać od bukmachera aż 1500 złotych jako bonus od depozytu. Jest to dobra oferta, ale czegoś tu brakuje…

Łączna ocena – 42/50

Aktualna oferta bonusów dostępna na www.lvbet.pl

Miejsce 4 – Etoto

Etoto to jeden z najbardziej niedocenianych polskich bukmacherów. Jaki jest tego powód?

Kursy bukmacherskie – 11/15

Kursy bukmacherskie w Etoto są całkiem przyjemne, ale nie da się ukryć, że do czołówki trochę brakuje.

Oferta bukmachera – 9/13

Oferta jest niezła, ale niestety brakuje w niej wielu meczów i dyscyplin, a ilość dostępnych rynków nie powala na kolana.

Strona bukmachera – 8/12

Strona jest dość atrakcyjna, ale korzysta się z niej niezbyt przyjemnie. 

Promocje bukmachera – 9/10 

Jeden z najmocniejszych punktów bukmachera. Łącznie możemy otrzymać bonus w wysokości 1000 złotych od dwóch pierwszych depozytów i 40 złotych w dwóch freebetach.

Łączna ocena – 37/50

Aktualna oferta bonusów dostępna na www.etoto.pl

sts zakłady bukmacherskie kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Miejsce 5 – STS

STS to obecnie cień samego siebie sprzed wielu lat. Dlaczego?

Kursy bukmacherskie – 5/15

Kursy u bukmachera STS są naprawdę słabe. Zbyt wiele tu nie wygramy. Lepiej unikać tego bukmachera, jeśli chcemy na dłużej związać się z bukmacherką. 

Oferta bukmachera – 12/13

Oferta STS jest bardzo mocna i to zarówno jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe, jak i live

Strona bukmachera – 9/12

Jest ładnie i czytelnie, ale niestety nie jest tak intuicyjne, jak być powinno.

Promocje bukmachera – 9/10 

Ostatnio STS powiększył bonus powitalny dla nowych graczy, który wynosi teraz 1200 złotych. W dodatku promocja ta ma bardzo przyjemne warunki obrotu. Wystarczy, że obrócimy kwotę trzykrotnie i pieniądze są nasze. 

Łączna ocena – 35/50

Aktualna oferta bonusów dostępna na www.sts.pl

Legalni bukmacherzy w Polsce 2020

W Polsce legalni bukmacherzy online rozwijają się bardzo szybko, mamy już ponad 20 spółek, które mają zezwolenie na udzielanie zakładów przez internet. W kolejnym rankingu weźmiemy pod lupę między innymi Betfan PZbuk, Milenium czy Noblebet.

Sprawdzimy czy ich aplikacje mobilne, promocje, bonusy i oferta zakładów predysponują do bycia w pierwszej piątce najlepszych zakładów bukmacherskich w Polsce.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button