Czy warto zarejestrować konto w Betfan ze względu na bonusy bukmacherskie?

Aktualnie gracze, którzy są zainteresowani zakładami bukmacherskimi, mogą zdecydować się na rozmaite podmioty hazardowe. W grupie tych najbardziej polecanych jest Betfan. Ta firma bukmacherska jest chwalona np. za świetne bonusy oferowane na start. Sprawdź, co możesz uzyskać po dokonaniu rejestracji.

Cashback do 600 PLN

Jeśli uzależniasz podjęcie decyzji tylko od kwestii stricte bonusowych, to nie powinieneś wahać się ani przez sekundę. Oczywiście, ta firma bukmacherska ma także wiele innych walorów. Nie da się jednak ukryć, że dla sporej części osób to właśnie kwestia związana z bonusami ma szczególne znaczenie. Po dokonaniu rejestracji oraz wpłaceniu pieniędzy możesz już zagrać pierwszy kupon. Bonusy bukmacherskie Sport Betfan są bardzo hojne. Nie inaczej jest zaś w tym przypadku. Nowi Klienci tego podmiotu hazardowego mogą bowiem zainkasować nawet 600 PLN zwrotu (w przypadku porażki na pierwszym kuponie). Dzięki temu możesz zagrać ze spokojem. W razie czego Twoje interesy są bowiem właściwie chronione. Warto także wspomnieć od razu o kwestiach związanych z obrotem. Nie ma tutaj nic trudnego. Należy zagrać za jednokrotność otrzymanej sumy. Do obrotu są zaliczane wyłącznie kupony akumulowane z minimum trzema opcjami. Ogólny kurs nie może być zaś mniejszy od 3,80. Co ważne, gracz, który chce dokonać obrotu, musi go wykonać w maksymalnie siedem dni. Dla formalności warto dodać, że jeśli w czasie zakładania konta wpiszesz kod „SPORTBETFAN”, to będziesz uprawniony do skorzystania z jeszcze innej promocji (zakład bez ryzyka do 70 PLN).

Podwojenie kolejnego depozytu

W tej firmie bukmacherskiej nagradzana jest nie tylko pierwsza wpłata. Co ciekawe, podmiot hazardowy STS – tworząc nowy bonus na start – chyba inspirował się właśnie tym bukiem. Dlaczego? W końcu teraz w STS promocja powitalna obejmuje nie tylko pierwszy depozyt… Wróćmy jednak do głównego „bohatera” dzisiejszego artykułu. Jeśli zdecydujesz się (a naprawdę warto) na dokonanie kolejnej wpłaty, to możesz zainkasować 100% nawet do 1000 PLN. Poznaj kluczowe warunki! Promocja jest oferowana dla Klientów firmy bukmacherskiej Betfan, którzy zrealizują drugi depozyt. Minimalnie możesz zdecydować się na wpłatę wynoszącą tylko 100 PLN. Maksymalna opcja to 1000 PLN. Potem czeka Cię obrót, na który masz 14 dni. W tym okresie należy zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Na kuponach powinny znajdować się minimum trzy wydarzenia. Łączny kurs nie może być zaś mniejszy od 2,50.

Betfan to też wiele innych walorów

Warto zaznaczyć, że ludzie chętnie rejestrują się w tej firmie bukmacherskiej nie tylko ze względu na bonusy (są one hojne także dla stałych użytkowników). Należy dodać, że ten podmiot hazardowy działa w naszym kraju legalnie. Umożliwia obstawianie z poziomu internetowego konta bukmacherskiego oraz dzięki aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o typowanie, to masz sporo opcji do dyspozycji. Chodzi zaś nie tylko o sport, ale także np. o eventy rozrywkowe…

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button