Polski bukmacher Noblebet oferta zakładów i bonusy

Polski rynek bukmacherski powoli, ale systematycznie się rozrasta. W miarę regularnie pojawiają się ostatnio na nim nowe firmy, które oferują możliwość obstawiania wyników zawodów sportowych, ale także innych wydarzeń. To dobra wiadomość dla graczy, bo im szersza oferta, tym większa szansa wybrania tego bukmachera, który oferuje nam najbardziej atrakcyjne możliwości grania. A do tego skorzystania z nowych promocji, które firmy oferują na start, by przyciągnąć do siebie graczy. We wrześniu 2019 roku na rynku bukmacherskim pojawił się kolejny zawodnik – NobleBet. Licencję na prowadzenie zakładów przez internet otrzymał co prawda już na początku roku, ale jak zwykle bywa w takich przypadkach, trochę trzeba było poczekać na przygotowanie oferty i zaprezentowanie strony internetowej.

oferta zakładów i bonusy w noblebet
Noblebet online oferta zakładów i darmowe bonusy

Oferta powitalna w NobleBet

Gdy na rynku pojawia się nowy bukmacher, graczy zawsze w pierwszej kolejności interesuje to, jakie zaproponuje promocje i darmowe bonusy na start. Firmy bukmacherskie oferujące zakłady też doskonale zdają sobie sprawę, że bez tego ani rusz, bo osoby zainteresowane obstawianiem zwykle mają już konta u konkurencji jak PZbuk czy LVbet i aby je przyciągnąć do siebie, należy je przekonać jak najbardziej atrakcyjnymi promocjami powitalnymi.

Potrójny bonus na start do 1 650 złotych

NobleBet na początek postawił na potrójny bonus od depozytu. „Potrójny”, ponieważ gracz otrzyma bonusy od trzech pierwszych wpłat, a maksymalnie mogą one wynieść 1 650 złotych. Za pierwszy depozyt otrzymamy w bonusie 100 %, ale nie więcej niż 800 złotych, nawet jeśli nasza wpłata będzie większa. Po dokonaniu drugiego depozytu bukmacher dorzuci nam 50 % jego wysokości i znów nie więcej jednak niż 800 zł. Trzecie doładowanie swojego konta w NobleBet to znów 100 %, ale wyłącznie na sporty wirtualne i w kwocie nie wyższej niż 50 zł. Jak to działa w praktyce?

bukmacher betclic polska bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom bonus cashback

Jak się zarejestrować w Noblebet online?

Zaczynamy oczywiście od rejestracji na stronie www.noblebet.pl, która nie różni się niczym szczególnym od takich procesów znanych graczom ze stron internetowych innych bukmacherów działających na naszym rynku. Warunki, jakie trzeba spełniać, by grać w zakładach online, określa bowiem polskie prawo, które jest dla wszystkich firm jednakowe.

Mamy tu więc konieczność podania swoich danych osobowych, a także dołączenia skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. NobleBet daje możliwość szybkiej rejestracji, po której można od razu skorzystać z pakietu powitalnego, ale jeśli będziemy chcieli wypłacić jakiekolwiek wygrane środki, to najpierw musimy przeprowadzić proces rejestracji pełnej, również z potwierdzeniem tożsamości przy pomocy dowodu osobistego.

Bonus z mnożnikiem

Bonusy na start NobleBet oferuje w formie mnożnika. Podobną promocję oferuje również bukmacher LVbet. Minimalna kwota, jaką możemy wpłacić to 10 złotych, w przypadku korzystania z Paysafecard – 20 zł, a przy Skrillu – 40 zł. Wpłacając musimy zaznaczyć, że chcemy skorzystać z bonusa z mnożnikiem. Jeśli to zrobimy, to na nasze konto trafi 5% wpłaconej kwoty i mnożnik x20. Należy go aktywować, by móc z niego korzystać w swoich zakładach. Skorzystanie z promocji jest oczywiście określone specjalnymi warunkami minimalnej stawki i obrotu. Bonus będzie aktywowany, jeśli postawimy zakład akumulatorowy składający się z przynajmniej 2 zdarzeń, z których każde będzie miało kurs minimum 1,30, a cały kupon łącznie przynajmniej 3. Prawie tak samo jest z drugim depozytem. Jednak ze względu na fakt, że daje on bonus w wysokości 50 %, mnożnik dodatkowej kwoty 5 % wyniesie nie x20 a x10.

polski bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan oferuje graczom darmowy zakład bez ryzyka 100 PLN

Jak obrócić bonus w Noblebet?

Przy pierwszym bonusie oferowanym przez NobleBet gracz ma 30 dni na jego obrócenie. Jakie są warunki obrotu? W ciągu wspomnianych 30 dni trzeba obrócić bonus 4 razy na kuponach o łącznym kursie 1,85 każdy, a w przypadku zakładów typu AKO każde obstawiane zdarzenie musi mieć swój kurs wynoszący co najmniej 1,4. Bardzo podobnie wygląda sytuacja w przypadku bonusu od drugiego doładowania. Nie różnią się wówczas niczym minimalne kursy obrotu, ale jego warunki są nieco łatwiejsze, bo trzeba dokonać go nie 4 a 3 razy. W przypadku trzeciej wpłaty, która daje nam możliwość otrzymania dodatkowo do 50 złotych na sporty wirtualne, bonus ten musi być obrócony 5 razy przed wypłatą.

Inne promocje bukmachera Noblebet

NobleBet oferuje także inne promocje dla obstawiających, które nie mają już związku z pierwszymi wpłatami. Gracze mogą dostać do bukmachera „doładowanie” wygranych zakładów AKO. Do trafionego kuponu z 3 selekcjami bukmacher dodaje 5 % wygranej, w przypadku 4 selekcji ten bonus wyniesie 10 %, przy 5 typach 15 %, a przy 6 i więcej 20 %. Górnym limitem jest tu jednak kwota 500 PLN, a żeby móc skorzystać z tej oferty, trzeba najpierw postawić kupon za przynajmniej 50 złotych z minimalnym kursem łącznym 2,50. Do tego, wszystkie wydarzenia muszą być rozliczone jednego dnia.

darmowy bonus bez depozytu w sts
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Wśród innych ofert specjalnych nowego bukmachera jest między innymi bonus 50 złotych za obstawienie w jednym tygodniu zakładów łącznie za minimum 1 000 zł z kursem 2,20 lub wyższym. Ponadto, w przypadku nietrafionego typu za przynajmniej 50 złotych na mecz polskiej ekstraklasy piłkarskiej, który zakończy się bezbramkowym remisem, gracz dostanie zwrot kwoty do 50 zł. NobleBet ma także dostępną opcję cash-out, która pozwala wypłacić środki jeszcze przed zakończeniem typowanego zdarzenia. Zakłady dające możliwość dokonania cash-outu są oznaczone na stronie firmy.

Płatności w NobleBet

Sposób i minimalne warunki dokonywania wpłat oraz wypłat to także jedna z tych kwestii, które interesują graczy u bukmachera najbardziej. Minimalna kwota wpłaty w NobleBet wynosi 10 złotych, a żeby wypłacić środki musimy mieć na koncie przynajmniej 25 zł. Wpłaty umożliwiają: Przelewy24, Dotpay, Tpay, blik, Paymenticon, a także Paysafecard. Wypłat można dokonać w tej chwili na rachunek bankowy lub na Paymenticon. Dużym atutem nowego bukmachera jest dostępność szybkich wypłat, które są dokonywane w godzinach od 8 rano do północy. NobleBet chwali się, że dzięki zastosowaniu tej opcji gracz swoje pieniądze może otrzymać już po 10 minutach od zlecenia wypłaty, pod warunkiem posiadania rachunku w banku, który umożliwia korzystanie z szybkich wypłat.

NobleBet w swoim przekazie marketingowym stara się podkreślać ekskluzywność korzystania z jego oferty, używając m.in. sformułowań o przynależności do „klubu”. W związku z rosnącą konkurencją na rynku będzie musiał zmierzyć się z rywalami, którzy mają tę przewagę, że są na nim obecni już dłużej i wcześniej zbudowali sobie bazę klientów. Czas jednak pokaże czy gracze będą chcieli należeć do klubu NobleBet.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button