Czy bukmacherom opłaca się jeszcze stawiać stacjonarne punkty?

Czy bukmacherom opłaca się jeszcze stawiać stacjonarne punkty?

Gracze, którzy typują zakłady sportowe mogą to robić na trzy rozmaite sposoby. Jednym z nich jest obstawianie w punktach stacjonarnych. Zastanawiasz się jednak, czy taka opcja przetrwa kolejne lata? Bo pojawia się sporo głosów, że utrzymywanie lokali naziemnych nie jest dla podmiotów hazardowych do końca rentowne…

Coraz mniej punktów stacjonarnych na mapie Polski

Kiedyś to była tak naprawdę podstawowa opcja, jeśli chodzi o zawieranie zakładów na rynku wzajemnych w Polsce. Wówczas branża bukmacherska dopiero raczkowała. Klienci generalnie nie mieli zbyt dużego wyboru. Nie to, co teraz! Warto zaznaczyć, że obecnie osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi mogą wręcz przebierać w ofercie. Pojawia się coraz to więcej lepszych opcji. Dlatego nie dziwi, że ebukmacherzy są coraz popularniejsi. A punkty stacjonarne? Te z kolei cieszą się z roku na rok kalendarzowy coraz mniejszym zainteresowaniem. Oczywiście, cały czas są osoby, które typują właśnie w ten sposób. Przede wszystkim chodzi o ludzi, którzy mieszkają relatywnie blisko punktów stacjonarnych. Ta opcja jest często wybierana przez osoby starsze; już po prostu najzwyczajniej w świecie przyzwyczajone do tego modelu typowania. Generalnie jednak coraz więcej ludzi wybiera inne rozwiązania. Nie może zatem dziwić, że pewne firmy bukmacherskie zamykają swoje punkty (jak kilka lat temu zrobił to Totolotek) lub mocno ograniczają ich liczbę.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie podmioty hazardowe oferują swoje usługi stacjonarnie?

Chcesz grać w sposób stacjonarny? Taka opcja ma na pewno mniej walorów w porównaniu do typowania online. Są jednak osoby, które się na nią decydują. Dużo ludzi docenia, że taki model typowania nie wymaga zakładania konta. Przynajmniej przy relatywnie małych stawkach. Poza tym w lokalach naziemnych można spotkać osoby, które mają bardzo podobne zainteresowania itp. Nie da się ukryć, że typowanie w ten sposób jest bardzo klimatyczne… Jakie zaś podmioty hazardowe oferują takie możliwości? Zdajesz sobie sprawę, że bukmacherzy online są obecnie bardziej popularni? Chcesz jednak zobaczyć, jak to jest typować stacjonarnie? Dużo osób w tej właśnie sytuacji stawia na sprawdzone rozwiązania. Aktualnie najwięcej punktów stacjonarnych na terenie Polski ma STS. Ta firma bukmacherska działa w pełni legalnie. Nie tylko online, ale także stacjonarnie. Jakie inne podmioty hazardowe oferują swoje usługi w sposób stacjonarny? Warto tutaj wymienić takie opcje, jak Fortuna, Superbet, LV BET, czy Betfan itp.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Dlaczego warto zdecydować się na typowanie online?

Obstawianie stacjonarne ma jakieś zalety. Nie da się jednak ukryć, że typowanie online jest bardziej komfortowe. Wszak możesz grać prosto ze swojego domu albo mieszkania. Tutaj nie ma żadnych godzin otwarcia, czy zamknięcia (jak ma to miejsce w przypadku punktów stacjonarnych). Co jeszcze jest istotne? Jak zdecydujesz się na firmy hazardowe online, to możesz liczyć na szereg bonusów na start. Np. STS oferuje 1500 PLN. Fortuna z kolei zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN itd.

5 / 5. Ocen: 1

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button