Jak zacząć z zakładami bukmacherskimi?

Wiele graczy często rezygnuje po pierwszym zakładzie, ponieważ nie udało im się go wygrać. Nic w tym dziwnego, ponieważ granie u bukmachera to często walka, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi zawsze o pieniądze, prawda? Dlatego jeśli chcesz wygrać, musisz niestety się postarać. My ci to nieco ułatwimy, dlatego zapraszamy cię do przeczytania naszego poradnika!

Jak zacząć z zakładami bukmacherskimi?

Jak zacząć?

W rzeczywistości aby zdobyć doświadczenie na zakładach bukmacherskich, możemy również zacząć od typowania zakładów. Jak to zrobić? To proste – wybieramy wydarzenie sportowe, analizujemy je i przewidujemy wynik – ale nie są wymagane żadne nakłady pieniężne. Jeśli to się powiedzie – nawet jeśli zawiedzie – dobrze – co prawda nic nie zarobisz, ale też nic nie stracisz. To, jak zdobyć doświadczenie, zależy od Ciebie, ale upewnij się, że nie marnujesz zbyt dużo pieniędzy, ponieważ może to doprowadzić do bankructwa. Naturalnie możesz normalnie obstawiać zakłady u bukmachera, ale z drugiej strony może to być nie to, czego aktualnie oczekujesz, bo w końcu za którąś porażką ty też możesz zrezygnować – a to jest w końcu hobby, na którym masz się bawić, prawda?

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo 2020
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Nie tylko bonus na start się liczy

Wybrany przez nas legalny bukmacher może oferować ciekawe bonusy bukmacherskie, ale warto wspomnieć, że niektórzy bukmacherzy (na pierwszy rzut oka) starają się przyciągnąć graczy znaczącymi promocjami, ale z drugiej strony praktycznie niemożliwym jest wypłacenie ich bonusów. Dlatego warto zwrócić na to uwagę przed wyborem bukmachera. Oczywiście możesz też nawiązać ,,współpracę” z kilkoma legalnymi bukmacherami, dzięki czemu możesz wielokrotnie ubiegać się o bonus na start, nie wspominając o tym, że Twój pierwszy bukmacher może nie być w stanie pokryć wszystkich sportów, na które chcesz postawić, więc będziesz miał ich więcej.

Nielegalni bukmacherzy

Rozpoczynając uprawianie zakładów sportowych pamiętaj, że zgodnie z prawem nie możesz być u tak zwanego „nielegalnego bukmachera”. Z ciekawości można powiedzieć, że rynek używa tego określenia dla odróżnienia tych firm od tych, które uzyskały stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów na świadczenie usług związanymi z zakładami bukmacherskimi. Nie zapomnij także że czy byś chciał czy nie, musisz zapłacić 12% podatku od każdego zakładu, ale legalni bukmacherzy zwykle zrobią to za Ciebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto w ogóle zaczynać?

Wiele osób zaczyna bawić się na zakładach bukmacherskich z jednego, prostego powodu – mianowicie chodzi tu o emocje. Emocjonowanie się rozrywką to często świetny powód, oraz pochwalenie się przed znajomymi na przykład w barze, że postawiło się pieniądze na to czy tamto (chociaż takie rzeczy to już raczej po pandemii).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button