Rejestracja u bukmachera bez dowodu osobistego – jak to działa?

Firmy bukmacherskie od wielu lat bardzo dużo inwestują w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym użytkownicy mają dostęp do usług na znacznie wyższym poziomie. W ostatnim czasie wiele firm bukmacherskich bardzo duży nacisk kładzie na działalność w internecie. Każda firma bukmacherska, która chce osiągnąć sukces na niełatwym rynku zakładów bukmacherskich, musi mocno inwestować w obecność w internecie.

prosta rejestracja u bukmachera sts
Jak szybko założyć konto u bukmachera?

Na ten moment założenie konta u bukmachera w internecie jest banalnie proste i pozbawione zbędnych formalności. W kilka minut można założyć konto u bukmachera i cieszyć się wszystkimi oferowanymi funkcjonalnościami. Dlaczego prosta rejestracja jest tak bardzo przydatna i doceniana przez polskich typerów? Na to pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi w dzisiejszym artykule. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury! 

Szybka rejestracja u bukmachera – jak to działa? 

Zakłady bukmacherskie oferujące skrócony proces rejestracji spotyka się coraz częściej. W chwili obecnej praktycznie każdy legalny w Polsce bukmacher, który chce zdobyć jak najszersze grono graczy, pozwala swoim użytkownikom na szybkie założenie konta. Taką opcję posiadają Betfan online, STS czy Betclic. Wśród najważniejszych atutów szybkiej rejestracji wymienia się w szczególności ogromną liczbę czasu, którą zyskujemy na tym, że nie musimy przesyłać skanu swojego dowodu osobistego lub numeru rachunku bankowego. 

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo 2020
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Czym różni się szybka rejestracja od pełnej rejestracji u bukmachera? Przede wszystkim tym, że na samym początku nie musimy podawać numeru rachunku bankowego czy przesyłać skanu dowodu osobistego. Wystarczy wpisać w formularzu rejestracyjnym najbardziej podstawowe dane osobowe i dane konta gracza, a będziemy mogli korzystać z pełnej oferty danej firmy bukmacherskiej oraz w sposób w pełni dowolny obstawiać zakłady bukmacherskie. 

Prosta rejestracja u bukmachera – wady i zalety

Mimo tego, iż szybka rejestracja u bukmachera ma całkiem sporo zalet, to jest to związane także z kilkoma wadami. Warto wiedzieć, że konta tymczasowe założone w ramach procesu szybkiej rejestracji mają nałożone kilka ograniczeń powodujących dla niektórych graczy nieco niedogodnień. Chodzi tutaj w szczególności o to, że zdecydowana większość firm bukmacherskich swoim graczom tymczasowym nie oferuje pełnego pakietu bonusów. Oprócz tego, są także nakładane limity na grę. A co najważniejsze: każda osoba mająca konto tymczasowe u bukmachera nie może wypłacić zgromadzonych przez siebie środków finansowych. 

Ogromną zaletą szybkiej rejestracji u bukmachera jest jednak fakt, że trwa ona naprawdę krótko, a zaraz po przesłaniu skanu dowodu i numeru rachunku bankowego możemy już w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez daną firmę bukmacherską. Można więc skorzystać na początek z opcji szybkiej rejestracji, a po zebraniu pierwszych środków do wypłaty można wstawić skan dowodu oraz wpisać numer rachunku bankowego, aby je wypłacić. Oprócz tego, wszyscy gracze, którzy pozytywnie przechodzą przez proces weryfikacji konta zyskują dostęp do transmisji z meczów na żywo. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button