Polski bukmacher internetowy – Betfan online

Wybierając bukmachera, często wpadamy w pułapkę wyboru i nie możemy się zdecydować, na to z którego usług powinniśmy skorzystać. Możemy jednak odwołać się do najważniejszych aspektów i w ten sposób oddzielić najbardziej wartościowe serwisy od reszty. Poniższy tekst ma na celu odpowiedzieć na pytania nurtujące entuzjastów bukmacherki i możliwie rozwiać jak najwięcej wątpliwości co do detalicznych kwestii. Czy Polski bukmacher Betfan jest warty większej uwagi?

betfan bukmacher w polsce
Obstawianie zakładów bukmacherskich w Betfan online

Korzyści płynące z gry w Betfan online

Wybierając bukmachera jakim jest Betfan, stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie osób będące w branży od co najmniej kilkunastu lat. Założyciele firmy tj. Piotr Sienkiewicz ze znajomymi podwykonawcami i wspólnikami, dbają o nasze bezpieczeństwo i zapewniają zgodność ze wszelkiego rodzaju ustawami. Nie musimy martwić się o podatki, ponieważ te przy kwotach wyższych niż 2280 zł są automatycznie odprowadzane przez serwis. Warto jednak pamiętać, że przy takich sumach lepiej będzie rozłożyć większy kupon na kilka mniejszych, aby uniknąć podwyższonej stawki do 20%. W Betfanie jest o tyle dobrze, że nowi gracze w ramach bonusu będą zwolnieni z tego podatku przy pierwszych obstawianych kuponach.

Po rejestracji czeka na nas przyjemna niespodzianka w postaci bonusu powitalnego oraz ogromna pula dostępnych zakładów. Będziemy mieć szansę na zagłosowanie na wydarzenia polityczne, przyszłą pogodę np. przewidując jaka będzie temperatura w najbliższy weekend lub kto wygra wybory.

Sam bonus może wynieść aż do 3000 zł – ściślej jego kwota jest uzależniona od tego, ile pieniędzy wpłacimy na pierwsze zakłady. Niektórzy gracze będą narzekać na nieco wygórowane wymagania, co do jego wypłaty, jednak trzeba pamiętać, że nagroda za przejście całego wyzwania jest naprawdę satysfakcjonująca.

polski bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan oferuje graczom darmowy zakład bez ryzyka 100 PLN

Tworząc 2 kupony AKO o równowartości wpłaty z kursem 2.0, musimy pięciokrotnie obrócić przyznany nam bonus, pamiętając przy tym aby każde pojedyncze wydarzenie miało kurs wyższy niż 1.2. Na kuponie muszą znaleźć się 3 takie wydarzenia. Jeśli uda nam się przetrwać, otrzymamy dziesięciokrotność przyznanego bonusu.

Początkowy bonus, który będziemy obracać jest procentem depozytu określonej kwoty. Przy pierwszej wpłacie otrzymamy 10% depozytu, przy drugiej wpłacie będzie to 8%, natomiast przy trzeciej 5%.

Na co warto zwrócić uwagę w ofercie bukmachera online?

Każdy, kto rejestruje się u bukmachera robi to z myślą o przyjemności i dostarczeniu sobie emocjonujących wrażeń. U nowego buka jak Betfan czy Noblebet mamy szansę obstawiać zakłady w 4 rodzajach: prostym, systemowym, blokowym mieszanym i akumulowanym. Do wyboru jest aż 30 dyscyplin sportowych, co dorównuje większości obecnych od lat na rynku bukmacherom.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze dyscypliny to piłka nożna w Betfanie została podzielone na następujące kategorie: klubową, młodzieżową, międzynarodową oraz ligi poszczególnych krajów. Polska piłka nożna dochodzi aż do 6-ej ligi.

Polecamy też spojrzeć na ofertę pod względem tenisa, koszykówki i sportów amerykańskich jak baseball, rugby czy hokej na lodzie. Usatysfakcjonowani będą wszyscy fani gier wideo – mamy szansę obstawić zakład na gry takie jak League of Legends, StarCraft oraz Counter Strike.

obstawianie w betclic polska
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus

Oferta dla użytkowników mobilnych obejmuje stronę mobilną, której poświęcono równie dużo uwagi, co stronie na komputery osobiste. Interfejs jest przyjemy dla oka, a sama strona zapewnia identyczną funkcjonalność jak wersja przeglądarkowa. Aplikacja mobilna Betfan jest również zrobiona bardzo dobrze, spełnia swoje zadanie i działa nie gorzej jak wersja przeglądarkowa.

Jak zarejestrować się w Betfan?

Aby zarejestrować się u tego bukmachera, należy spełniać określone wymogi uprawniające do korzystania z tego typu usług. Te można sprecyzować następująco:

  • użytkownik dołączający do usługi Betfan musi mieć więcej niż 18 lat,
  • użytkownik nie może posiadać innego konta w serwisie,
  • użytkownik musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Betfan,
  • użytkownik musi zaakceptować regulamin świadczonych w serwisie usług,
  • użytkownik musi potwierdzić prawdziwość zadeklarowanych danych.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, możemy zarejestrować się pod oficjalnym adresem www.betfan.pl klikając w przycisk w duży, żółty przycisk „Otwórz konto” umieszczony w górnej części interfejsu. Tutaj wystarczy podać swój e-mail, hasło do logowania i numer telefonu – będzie potrzebny do weryfikacji i późniejszego odzyskiwania hasła. Następnie akceptujemy wszystkie zgody, regulamin i przechodzimy do kolejnego kroku. Podajemy swoje imię, nazwisko, numer pesel i opcjonalnie kod promocyjny. Osoby pochodzące spoza polski, mogą zaznaczyć pole „nie mam numeru PESEL”. Warto teraz zachować uwagę, bo pole „chcę otrzymać bonus powitalny” jest opcjonalne, przez co możemy je przeoczyć. Po jego zaznaczeniu i wyrażeniu ostatniej zgody, naciskamy przycisk „otwórz konto”.

Otrzymujemy e-mail z linkiem potwierdzającym, po którego kliknięciu wyświetli się komunikat o sukcesywnym potwierdzeniu rejestracji. Teraz możemy zalogować się wcześniej ustalonymi danymi. Po zalogowaniu wyświetla się interfejs i przycisk umożliwiający depozyt pieniężny.

Na tym etapie warto przesunąć kursor myszy w prawy górny róg, a następnie z listy rozwijanej wybrać pozycję „mój profil”. W tym miejscu wyświetli się komunikat świadczący o tym, iż nasze konto jest tymczasowe, natomiast maksymalna suma za jaką możemy grać to 5000 zł. Klikamy przycisk „zweryfikuj”, akceptujemy oświadczenie o dochodach, a następnie przesyłamy zdjęcie lub skan dowodu. Udogodnieniem jest funkcja robienia zdjęcia kamerką, co przypadnie do gustu osobom miewającym trudności przy tego typu procesach weryfikacyjnych.

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo 2020
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Jakie są opinie o Betfan?

Ponieważ Betfan jest nowym bukmacherem, trudno wysnuć dalekobieżną konkluzję na temat zakładów, sprawności serwisu i problemów. Opinie o Betfan są jednak na tyle dobre, że można bez wątpliwości polecić tego bukmachera. Graczom podoba się szczególnie opcja obstawiania meczów bez podatku, wysoki bonus na start czy nowa aplikacja mobilna.

„Obstawiam w Betfan krótko ale podoba mi się oferta za zakłady rozrywkowe i polityczne bo kursy są dużo większe niż u innych buków.”

„W Betfan spoko jest aplikacja mobilna i obstawianie meczów bez podatku, tego nie ma żaden inny bukmacher w Polsce.”

Jak do tej pory, nikt nie narzekał na jego stabilność czy problemy z wypłatami. Jeśli Betfan utrzyma formę to wkrótce może znaleźć się w top 5 najlepszych bukmacherów w Polsce. Obsługa techniczna i wsparcie pod postacią live chatu stoi na najwyższym poziomie. Jeśli zajdzie potrzeba, możemy zadzwonić na infolinię pod numer telefonu 22 125 5050. Korespondencja mailowa obsługiwana jest pod adresem bog@betfan.pl.

Obecnie zadowolenie graczy płynie głównie z szerokiej oferty, wprowadzonych innowacji i najwyższej na rynku kwoty bonusu powitalnego. Przeciwnicy mówią o braku punktów stacjonarnych i wyższej marzy. Nie jest jednak wykluczone, że te nie pojawią się w niedalekiej przyszłości.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button