Jak wpłacić i wypłacić pieniądze od bukmachera?

Bardzo wiele osób chce dowiedzieć się czegoś więcej na ten konkretny temat. Też masz taki zamiar? Warto zatem dokładnie przeczytać ten wpis. Szczególnie, że zawiera on rozmaite informacje dotyczące tego, jak można realizować transakcje finansowe w przypadku najlepszych firm bukmacherskich działających na terenie Polski.

metody płatności bukmacherskich
Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Legalny bukmacher to dobry wybór

Nie brakuje typerów, którzy zastanawiają się, gdzie po prostu warto się w pierwszej kolejności zarejestrować. Masz taki twardy orzech do zgryzienia? Jesteśmy takiego zdania, że w głównej mierze trzeba decydować się na całkowicie legalne firmy bukmacherskie. Takie, które współpracują z Ministerstwem Finansów. Już jakiś czas temu weszła w życie Ustawa Hazardowa. W pierwszym momencie dużo osób myślało, że może to być gwóźdź do trumny tej branży. Okazało się natomiast zdecydowanie inaczej.

Uczciwe firmy mają po prostu łatwiejszy dostęp do użytkowników. Co to znaczy, że bukmacher internetowy jest jednak legalny? To taka firma hazardowa, która na samym początku wystąpiła o wniosek do Ministerstwa Finansów. Złożyła wszystkie niezbędne papiery. Wniosek ten został natomiast zaakceptowany. Takie dokumenty są wystawiane na okres 6 lat.

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo 2020
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Dlaczego jednak o tym wspominamy w temacie finansowym? Łatwo zauważyć zachodzące korelacje. Biorąc pod uwagę legalne firmy bukmacherskie, możesz bez żadnego problemu wpłacać pieniądze. I to przy użyciu wielu opcji. Osoby, które zdecydowały się na podmioty zagraniczne muszą natomiast się pewnych wariantów wystrzegać. Po prostu się ukrywają, aby nie narobić sobie żadnych problemów. Tutaj nie trzeba działać – kolokwialnie pisząc – pod żadną przykrywką. Można grać swobodnie, bez żadnych wątpliwości. Co więcej, w przypadku legalnego bukmachera możesz także bezproblemowo wypłacać pieniądze. Jak odbywają się transakcje? Z jednej strony całkowicie bezpiecznie. Poza tym szybko, co także jest ważne dla wielu graczy.

Płatności przy pomocy konta bankowego

W przypadku wielu zagranicznych podmiotów, które niestety nie chcą współpracować z Ministerstwem Finansów pod kątem Ustawy Hazardowej, ta opcja jest praktycznie niemożliwa. Dlaczego? Teoretycznie możesz wpłacać pieniądze na swoje konto bankowe. Nie ma to jednak żadnego większego sensu. Pamiętaj, że jest to po prostu niezgodne z prawem. Osoby, które grają przy pomocy konta bankowego są zatem łatwym celem. Niektórzy się tym w ogóle nie przejmują. Stosują inne opcje, ukrywają się… Różnica jest zaś tylko taka, że w przypadku zagranicznego bukmachera nie trzeba płacić podatków.

Czy jest to gra warta świeczki? Czy rzeczywiście warto w ten sposób oszukiwać państwo? Tak naprawdę z tych podatków korzystamy wszyscy. W mniejszym lub większym stopniu. Poza tym rozmaite firmy bukmacherskie jak Betfan czy STS oferują różnego rodzaju promocje. Czasami, w niektóre dni, można po prostu obstawiać bez konieczności uiszczania podatku. Jeśli chodzi o kursy, to są one natomiast zbliżone. Poza tym możesz naprawdę swobodnie wpłacać i wypłacać pieniądze. Nawet właśnie przy pomocy konta bankowego. Nikt nie przyczepi się do takiej transakcji.

sts pokergry karciane
Legalne gry karciane jak poker online z bonusem

Jakie są inne opcje wpłaty i wypłaty u bukmacherów?

Transakcje możesz realizować nie tylko przy pomocy konta bankowego. Jakie są inne warianty do wyboru? To np. karty kredytowe. Korzystamy z nich generalnie praktycznie codziennie. Choćby biorąc pod uwagę robienie zakupów. Okazuje się, że teraz możesz także wpłacać oraz wypłacać zarobione pieniądze pod kątem bukmacherki. Bardzo popularne są także portfele internetowe. Wszystkie dostępne opcje mają zaś jeden wspólny mianownik. Są po prostu całkowicie bezpieczne. Swobodnie można zatem z nich korzystać.

Jak znaleźć wszystkie dostępne warianty? Najlepiej wejść na stronę internetową konkretnego buka. Jest tam odpowiednia zakładka. Są tam zaś wypisane wszystkie warianty dotyczące realizowania operacji finansowych. Od razu można zweryfikować czas potrzebny na zaksięgowanie gotówki. Zazwyczaj jednak to wszystko odbywa się naprawdę bardzo błyskawicznie. Możesz też sprawdzić ewentualne opłaty. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button