Zakłady na żółte i czerwone kartki – co trzeba o nich wiedzieć?

Szukasz wysokich kursów bukmacherskich związanych z futbolem? Może zatem warto zainteresować się zakładami na żółte i czerwone kartki? Wszak można sporo zarobić, gdyż nawet zawodowi typerzy preferują takie zakłady. Powinieneś jednak grać z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników. Jakich?

zakłady bukmacherskie na kartki
Czy obstawianie ilości kartek w meczu jest opłacalne?

Kursy bukmacherskie są naprawdę atrakcyjne!

Ogólnie nie brakuje osób, które chętnie wybierają z bogatej oferty te konkretne zakłady na kartki. Nas to jednak nie dziwi. W końcu można sporo zarobić. Kursy na żółte kartki przeważnie wynoszą minimum ponad 3.00. Tylko w przypadku graczy mających tendencję do łapania kartoników można zarobić nieco mniej. Oczywiście, jeszcze wyższe kursy np. w Betfan masz okazję uzyskać grając na czerwone kartki. Są natomiast eksperci, którzy są w stanie przewidzieć, który zawodnik, w ramach danej potyczki, otrzyma ten konkretny kartonik…

Najważniejsze aspekty przy typowaniu takich zakładów.

Kiedy grać na żółte/czerwone kartoniki? Na pewno warto wybrać ligę, w której statystycznie tych kartoników nie brakuje. Sprawdź zatem, w których rozgrywkach sędziowie nie oszczędzają w tej materii i chętnie karzą zawodników. Jeśli już jesteśmy przy temacie arbitra, to jemu również trzeba poświecić nieco uwagi. Są bowiem sędziowie, którzy naprawdę długo czekają z karaniem zawodników… Inni natomiast przyjmują taką taktykę, że szybko pokazują kartoniki. W związku z tym każda osoba zainteresowana takimi zakładami, na dane spotkanie, powinna zweryfikować statystyki konkretnego arbitra. Dzięki temu jest o wiele łatwiej zarobić pieniądze.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Weź pod uwagę również cały mecz. Musisz tutaj wszystko przeanalizować od A do Z. Kartek, o rożnej kolorystyce, nie brakuje np. w trakcie spotkań derbowych. Wtedy bowiem kibice jednych i drugich wymagają od piłkarzy, by ci dosłownie dawali z siebie wszystko. Nie da się zatem ukryć, że zazwyczaj od samego początku na murawie panuje bardzo napięta atmosfera. Dobrze jest również przeanalizować, kto będzie na kogo grał. Prawy obrońca będzie musiał mierzyć się z szybkim skrzydłowym, który ma bardzo dobre liczby w tym sezonie? Często defensorzy nie są w stanie go powstrzymać i ratują się faulami? Nie inaczej może być w tej potyczce. Jeśli dołożysz do tego sędziego, który rozrzutnie dysponuje kartkami, to typ z wysokim kursem bukmacherskim jest gotowy.

Co jeszcze trzeba sprawdzić? Na pewno formę obu klubów. Gospodarze ostatnio wszystko wygrywają? Mają bardzo wysoki % posiadania piłki? Goście natomiast fatalnie grają na wyjazdach i zazwyczaj przyjmują defensywną postawę? W tej konkretnej sytuacji można zdecydować się zagrać, że żółty kartonik dostanie któryś z piłkarzy przyjezdnych. Warto celować szczególnie w graczy defensywnych. Dobrze jest również sprawdzić, czy konkretny zawodnik gra zazwyczaj pełne 90 minut, czy może jest ściągany wcześniej. Oczywiście, nie da się w 100% przewidzieć, co będzie w weekendowej potyczce. Musisz jednak sprawdzić, jak to było w poprzednich spotkaniach. Tak, by zminimalizować ryzyko. Będziesz miał bowiem większe szanse, że Twój gracz złapie kartkę, jeśli zagra 90 minut niż 50, albo góra 60, prawda?

polski bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan oferuje graczom darmowy zakład bez ryzyka 100 PLN

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy obstawianiu kartek?

Ważny jest także moment danego sezonu. Kiedy pada statystycznie sporo kartek? Kiedy jedni i drudzy są bardzo zmotywowani. Gospodarze grają o mistrzostwo? Goście natomiast bronią się przed spadkiem? W takiej sytuacji i jednym, i drugim nie będzie brakowało determinacji. To zaś przekłada się na większe zaangażowanie i większą liczbę kartoników. Żółtych oraz czasami nawet czerwonych. Unikaj natomiast grania tych zakładów, kiedy chodzi o spotkania „o pietruszkę”.

Takie potyczki odbywają się przeważnie w ostatnich kolejkach pomiędzy drużynami, które nie walczą o mistrzostwo i puchary, ale z drugiej strony mają pewny byt. Wtedy często takie konfrontacje są bardzo nudne, ponieważ piłkarze myślami są już bardziej… na wakacjach. Na boisku jest piknikowa atmosfera – warto być zatem ostrożnym, ponieważ w takich potyczkach sędziowie bardzo rzadko są zmuszeni do tego, by sięgać po jakiekolwiek kartoniki. Jeśli interesuje Cię te zakłady, to bierz pod uwagę jedynie mecze o stawkę.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Najlepszy Polski bukmacher online to według opinii STS. Czy rzeczywiście STS to najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie? wysokie kursy, niska marża, atrakcyjne promocje i darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Kod promocyjny na bonus: BETONLINE. Kod promocyjny do wpisania na stronie www.sts.pl

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button